• Hemen Ara
    0264 291 38 39
  • E-Mail
    info@ozhanlinakliyat.com
  • Adres
    Arifiye / SAKARYA

Kiralık İş Makinesi

Komatsu PC300 Hidrolik Paletli Ekskavatör, hemen hemen tüm sektörlerde uygulama alanı bulmuştur. İnşaat, altyapı, peyzaj, yıkım, depolama, endüstriyel sektörler, madencilik, taş ocakları, tarım, ormancılık, hayvancılık ve diğer birçok alanda.

Makine, hendek kazmak için tasarlanmıştır. Toprak setleri ve çeşitli yapı malzemeleri oluşturmak, bir damperli kamyonun gövdesine topraklı ve dökme malzemelerin yüklenmesi, çeşitli malzemelerin taşınması, kuyuların ve taş ocaklarının geliştirilmesi, çitler ve direkler için çeşitli delikler açmak, inşaat alanlarının ön planlaması, yol bölümlerinin ve otoyolların asfalt beton kaplamalarının açılması, hem beton hem de betonarme olmak üzere çeşitli nesnelerin sökülmesi, tesviye şantiyeleri ve çok daha fazlası.

Mastaş MST Kepçe; kazma, koparma ve taşıma işlemlerinde kullanılır.

Özhanlı Ağır Nakliyat, sektörünün en kaliteli iş makineleri ile yüksek standartlarda hizmet verme prensibini kendisine ilke edinmiştir. İhtiyacınız doğrultusunda; iş makinelerimizi saatlik, günlük, haftalık kiralayabilirsiniz. Kiralık iş makinelerimizi, alanında uzman ve profesyonel operatörlerimiz kullanmaktadır. Kiralık ekskavatör, kepçe, iş makineleri, vinç, forklift, kamyon, ağır nakliye hizmetlerimiz için bizi arayabilirsiniz.

Yardımcı Olalım
Vinç Kiralama Hizmeti
İş makina ve ekipmanlarımızı saatlik, günlük, haftalık, aylık süreler dahilinde kiralayabilirsiniz.