• Hemen Ara
    0264 291 38 39
  • E-Mail
    info@ozhanlinakliyat.com
  • Adres
    Arifiye / SAKARYA

Kiralık Forklift

Forkliftler insan gücünün kaldıramayacağı tonajlı ve havaleli yükleri belli bir yerden başka bir yere taşıma ya da istifleme amaçlı kullanılan güçlü iş makinalarıdır. Forklift kullanım alanları olarak fabrikalarda, depolarda, şantiyelerde, büyük kargo depolarında kısacası yük taşınması gereken kapalı ve açık alanlarda kullanılmaktadır. Forklift yapısı gereği hidrolik ve mekanik sistemlerden oluşarak yükleri kolaylık ile kaldırmaktadır. Kaldırılan ve taşınan yüklerin daha sağlıklı ve sıfır riskli taşınması için zeminin düz ve engelsiz olması gerekmektedir. Forklift tekerlekleri tonajlı yükleri kaldırması için küçük yapılı ve içi dolu malzemeden yapıldığı için engebeli alanlarda tehlikeli durumlara sebebiyet verebilir.

İnsan gücü ile uzun zamanda taşınacak yüklerin ve malzemelerin kısa süre içerisinde hızlı ve seri bir şekilde taşınmasını gerçekleştiren forkliftler iş yeri sahiplerinin ve personelin en büyük yardımcısı olmaktadır. Personel açısından daha az yorulma ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlayan hızlı iş makinaları patron açısından zaman ve daha çok para anlamına geldiği için sanayi ortamlarının en büyük yardımcısı olmaktadır.

En iyi forklift iş makinası en az arıza ve sorun çıkaran makinadır. Bir forkliftin uzun senelerce sorun çıkarmadan aynı performans ile kullanılması için bakım ve onarımlarının zamanında ve uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Böylelikle fabrika ve kapalı alanlarda kullandığınız forkliftler daha uzun süre kullanılacak ve sizlerin zaman kaybı yaşamasını ve işlerinizin yarım kalmamasını sağlayacaktır.

Sakarya ve çevresinde ihtiyacınıza uygun olan forklift modellerini günlük, haftalık, aylık olarak kiralayabilir ve işlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Sakarya forklift kiralamada güvenilir çözüm ortağınız.

Yardımcı Olalım
Vinç Kiralama Hizmeti
İş makina ve ekipmanlarımızı saatlik, günlük, haftalık, aylık süreler dahilinde kiralayabilirsiniz.