• Hemen Ara
    0264 291 38 39
  • E-Mail
    info@ozhanlinakliyat.com
  • Adres
    Arifiye / SAKARYA

Özhanlı Ağır Nakliyat

1981 yılında sektöre düz mekanik kurtarıcı hizmetleri vererek giriş yapan firmamız, Türkiye geneli Makine Kimya Endüstrisi'nin yönetimi altında tüm tezgahların yükleme, tasnif ve tesviye işlerini o günden bugüne sürdürmüştür. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak vinç sektöründe büyük atılımlar yapmakta ve araç parkını sürekli büyütmektedir. 30 metre yüksekliğe erişebilen sepetli mobil vinç ve sepetli platform, 60 metreye erişen 100 ton kapasiteli hi-up çift kırma vinç, 500 ton kapasiteli teleskobik vinç, 18 metreye yükselebilen mobil asansör, 45 ton kapasiteli sağa sola kaymalı forklift, oto kurtarıcı araçlarımız ile ağır nakliye ve hafriyat işlerinizde; Türkiye sınırları içerisinde 365 gün 24 saat hizmet kapasitesine sahiptir. Saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık süreler içerisinde iş makinalarımızı ve ekipmanlarımızı kiralamak hizmetlerimiz arasındadır.

Misyonumuz

Kurulduğumuz günden beri amacımız seçkin kadromuzun katkı ve çalışmaları ile en iyiye ulaşmak olmuştur. Uluslararası standartlara uygun çalışmalarla yüksek kalite, yüksek güvenlik ve yüksek teknoloji kapasitesi ile gerçekleştirilen çalışmalarımız ülke sanayisinde geniş kullanım alanı bulmuştur.

Firmamız kuşaktan kuşağa bilgi ve tecrübe aktararak alanında tecrübeli, eğitimli ve konusunda uzman çalışanları ile üstün başarıyı yakalamış yurtiçi hizmetleri ile global bir çalışma alanı sağlamıştır. 

Vizyonumuz

Her zaman yeniliklere açık, dürüstlük ve yapılan işi dünya standartlarında, en başarılı ve verimli şekilde gerçekleştirmektir. Stratejimiz; kurumsal bir şirket olarak oluşturduğumuz sistem dahilindeki ekip çalışmasıyla en başarılı projelere imza atmaktır. Bu doğrultuda, şuan mevcut olan personelimize her ayın belirli günlerinde brifing verilmekte; yükleme boşaltma ve tasnif işlemlerini daha bilinçli ve güvenli olarak yapmaları için sürekli eğitim desteği sağlanmaktadır. 

Kiralama Hizmetleri

Makine parkımızdaki değişik özelliklere sahip hiap ve koles vinçlerimizle, "G sınıfı" ehliyetli oparatör ve araçlarımızın mühendisler odasından alınan "kontrolü yapılmıştır" sertifikalarıyla, kiralama sektöründe de ihtiyaçlara cevap vermekteyiz.

Hakkımızda
Yardımcı Olalım
Vinç Kiralama Hizmeti
İş makina ve ekipmanlarımızı saatlik, günlük, haftalık, aylık süreler dahilinde kiralayabilirsiniz.